Commercial Project Manager

Ești în căutarea unei provocări profesionale într-un mediu dinamic și în continuă evoluție? Alătură-te echipei noastre pe postul de Commercial Project Manager și contribuie activ la succesul și creșterea companiei noastre. În această poziție vei coordona activitatea echipei Comercial Tehnic, vei gestiona proiectele comerciale de la A la Z, și vei avea oportunitatea de a-ți pune în valoare abilitățile de planificare strategică.

Responsabilități:

  • Coordonarea activității echipei Comercial Tehnic
  • Planificarea și urmărirea încadrării în costurile de funcționare bugetate pe centrele de cost ale departamentului Tehnic
  • Gestionarea din punct de vedere comercial a proiectelor în derulare:
    • Oferirea suportului în realizarea ofertelor și calculațiilor;
    • Negocierea contractelor pentru clienți și subcontractori;
    • Planificarea și urmărirea încadrării în costurile bugetate pe proiecte / actualizare bugete pe proiecte /eficientizare costuri;
    • Monitorizarea creanțelor, plăților și garanțiilor;
    • Întocmirea rapoartelor de progres a proiectelor în curs;

Calificări:

  •  Studii superioare tehnice sau economice;
  • Experiență de minim 3 ani într-un domeniu de activitate similar/pe o poziție similară;
  • Bune cunoștințe de calculație a costurilor și legislație fiscală;
  • Bune abilități de coordonare, comunicare și negociere;
  •  Experiență în utilizarea sistemelor ERP;

Avantaje:

  • Cunoașterea limbii Engleze la un nivel mediu;
  • Experiență în utilizarea sistemului ERP Navision;
  • Bune cunoștințe privind pachetul Microsoft Office;

Beneficii:

  • Bonusuri anuale de performanță;
  • Prime de sărbători (300 lei Paște, 300 lei Crăciun);
  • Training-uri de dezvoltare profesională;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Discount la asigurarea de sănătate privată (Allianz Țiriac);
  • Bonuri de masă;

(*pdf,doc,docx)