MANIPULANT MARFA

ANGAJAM: MANIPULANT MARFA

Locatie: Apahida, Parcul Industrial Nervia

Rolul tau in ELECTROGLOBAL va fi manipularea stocului de marfa (recepţie, expediţie, manipularea marfii în depozit).

Responsabilitatile tale principale vor fi:

  • Recepția fizică și verificarea mărfii;
  • Gestionarea și aranjarea mărfii pe rafturi;
  • Pregătirea livrării mărfii către clienți (picking, cu scanner; ambalare);
  • Raportarea și documentarea neconcordanțelor (lipsuri/plusuri cantitative la recepția mărfurilor, deficiențe calitative etc.) conform procedurii de lucru;
  • Realizarea periodică a inventarului sau realizarea acestuia la solicitarea managementului.

Candidatul ideal:

  • Minim studii medii sau școală profesională
  • Experiență anterioară de munca intr-un depozit de minim 6 luni – 1 an
  • Esti atent, corect si responsabil

Reprezintă avantaje, dar nu condiții eliminatorii:

  • Experiență anterioară sau familiaritate cu echipamentele electrice
  • Atestat de stivuitorist (ISCIR)
  • Permis de conducere cat.B

Noi iti oferim:

  • Colaborare pe termen lung – contract pe perioada nedeterminata
  • Transport
  • Abonament de servicii medicale
  • Prima de concediu
  • Tichete de masa
  • Salariu competitiv + bonusuri de performanță

Program de muncă: un singur schimb, în intervalul orar: 07.00 - 15.30 de luni până vineri

(*pdf,doc,docx)